Szyciowe URODZINY dla dzieci

Kreatywne urodziny dla dzieci

 

Jeśli szukasz sposobu na kreatywne urodziny dla swojej pociechy, pełne emocji i szaleństwa przy maszynie do szycia, a przy tym chcesz aby oprócz dobrej zabawy, nauczyło się czegoś nowego - to jesteś w idealnym miejscu!

 

Oferujemy pakiet urodzinowy dla dzieci od 5 roku życia:

 

Pakiet obejmuje przywitanie dzieci, ugoszczenie chwila dla solenizantki na rozpakowanie prezentów, wręczenie tortu orz odśpiewanie Sto lat :).

Każde z dzieci dowie się kilka podstawowych rzeczy o maszynie do szycia,odbędą się gry i zabawy, a na koniec quiz wiedzy o tym czego dowiedzieli się na początku spotkania. Każdy z uczestników wyjątkowych urodzin otrzyma na materiale wyrysowane różne szlaczki, które będzie musiał sam wyszyć na maszynie. Następnie tak pięknie odszytą pracę, zabiera do domu w formie prezentu od solenizantki oprawiony w antyramę i gotowy do powieszenia na ścianie swojego pokoju jako kolejne trofeum :)

 

Zapraszamy serdecznie do najbardziej kreatywnego miejsca na Opolszczyźnie :)

Więcej szczegółów

220 Szt.

40,00 zł Brutto

Więcej informacji

Szyciowe urodziny:

Pakiet obejmuje: przygotowanie przez naszą firmę zaproszeń na Szyciowe urodziny, które są do odebrania w naszym punkcie przy Ul. Osmańczyka 16/2 w Opolu, następnie na urodzinach przywitanie dzieci, ugoszczenie chwila dla solenizantki na rozpakowanie prezentów :) Każde z dzieci wychodzi z prezentem od solenizantki, który wspólnie tworzymy.  Każde z dzieci dowie się kilka podstawowych rzeczy o maszynie do szycia, odbędą się gry i zabawy, a na koniec quiz wiedzy o tym czego dowiedzieli się na początku spotkania. Każdy z uczestników wyjątkowych urodzin otrzyma na materiale wyrysowane różne szlaczki, które będzie musiał sam wyszyć na maszynie. Następnie tak pięknie odszytą pracę zabiera do domu w formie prezentu od solenizantki oprawiony w antyramę i gotowy do powieszenia na ścianie swojego pokoju jako kolejne trofeum :)

Dodatkowo można dobrać pakiet ze słodkim poczęstunkiem przygotowany przez Marsel Cafe (opcja dodatkowo płatna: poczęstunek 1, poczęstunek 2). Aby domówić poczęstunek prosimy o wcześniejszy kontakt z nami telefoniczny w celu ustalenia terminów oraz wyboru pakietu słodkiego poczęstunku

tel: 600055444 Magdalena Bazan.

Opcjonalnie (dodatkowo płatne):

poczęstunek 1 - 15PLN/os:

Torcik, deserki, ciasteczka, babeczki i cake popsy + cena obejmuje tort śmietanowy.

poczęstunek 2 - 25PLN/os:

Torcik, deserki, ciasteczka, babeczki, cake popsy, tartaletki i lizaki bezowe + cena obejmuje tort z masy cukrowej.Wszystko przygotowane tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Dodatkowo proponujemy możliwość wyboru tematu zabawy urodzinowej np: ulubionych postaci z kreskówek. Do wszystkiego napoje w cenie.

Zabawa urodzinowa trwa około 2 godzin zegarowych, cena za urodziny podawana jest od jednego dziecka czyli koszt urodzin przy ilości 10 dzieci to 400 zł (bez poczęstunku).

Uwaga: Jeśli ilość dzieci na urodzinach jest mniejsza niż 10 cena jest ustalana indywidualnie i prosimy wtedy o kontakt telefoniczny w celu dogrania wysokości kwoty od dziecka.

Terminy zamówienia urodzin:

Do wcześniejszego ustalenia telefonicznego,

Kontakt: tel: +48 600 055 444 Magdalena BazanCo otrzymujesz w cenie:

  • materiały potrzebne do wyszycia naszych szlaczków na maszynie

  • antyramę, w którą wsadzone są prace ze spotkania

  • dobrą zabawę, konkursy oraz Quiz z nagrodami

  • zaproszenia dla dzieci na szyciowe urodziny do rozdania dla gości

  • świetną zabawę trwająca około 2 godzin zegarowych pod nadzorem 2 osób prowadzących całe urodziny.

  • napoje
  • podczas urodzin przygotowany zostaje przez nas cały park maszynowy ( szyjemy na maszynach typu janome juno e1015).

Jak dojechać na kurs?

Kurs odbywa się na ulicy Osmańczyka 16/2 w Opolu..

4 innych produktów w tej samej kategorii: