BON NA I STOPIEŃ KURSU KROJU I SZYCIA Zobacz większe

BON NA I STOPIEŃ KURSU KROJU I SZYCIA

Cześć !

Słyszałam, że ktoś Ci bliski komu chcesz zrobić miły prezent wymarzył sobie, że nauczy się szyć. Więc wpisałeś w internet nauka szycia i wpadłeś na naszą stronę!

I świetnie!

I stopień kursu kroju i szycia to wymarzony prezent dla ludzi szukających pasji i lubiących poszerzać swoje horyzonty oraz nie bojących się nowych wyzwań. Krok po kroku wprowadzimy w tajniki szycia i już nasza w tym głowa, żeby poprzez świetną zabawę wiele również się nauczyć. Każda osoba po zakończeniu spotkań wychodzi z własnoręcznie uszytą spódnicą, mnóstwem nowej wiedzy i certyfikatem ukończenia I stopnia. Myślę, że to na początek aż nadto wrażeń, ale zapewniam nikt nie poprzestaje na jednym spotkaniu z nami :)

Myślę, że dłużej przekonywać Cię nie muszę, bo to właśnie ten kurs będzie najlepszym prezentem pod choinkę :)

Więcej szczegółów

9 Szt.

490,00 zł Brutto

Więcej informacji

REGULAMIN:

1. Bon może zostać wykorzystany na jednorazowy zakup kursu o wskazanym stopniu trudności.
2. Bon nie jest wymienny na gotówkę. 
3. Bon ważny jest rok od daty zakupu. 
4. Bon nie jest wymienny na produkty, usługi lub inne kursy.
5. Każdy bon posiada indywidualnie wygenerowany kod umożliwiający użycie bonu online na stronie internetowej www.bazzan.pl 
6. Bon można zrealizować w wybranym mieście oraz wybranym terminie w przypadku wolnych miejsc. Potwierdzeniem zapisu i realizacji jest mail zwrotny akceptujący uczestnictwo po zakupie na stronie.

Jak kupić?

Wystarczy, że wybierzesz bon na odpowiedni stopień kursu i dokonasz zakupu. Bon zostanie przesłany na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny drogą listowną, listem poleconym lub kurierem.

Gdzie można wykorzystać bon?

Bon można wykorzystać do zakupu wskazanego na nim stopnia kursu w naszych punktach sprzedaży w Opolu, a także na naszej stronie internetowej.


2 innych produktów w tej samej kategorii: