BON NA I STOPIEŃ KURSU KROJU I SZYCIA Zobacz większe

BON NA KURS INDYWIDUALNY

Cześć!

Kurs kroju i szycia INDYWIDUALNY to doskonały prezent dla każdego, kto chce nauczyć się podstaw szycia lub zna podstawy szycia, ale chce poszerzyć swoje umiejętności. To doskonały prezent dla osoby, któa chce popracować nad udoskonaleniem swoich umiejętności w szyciu mając możliwość ustalenia samemu planu pracy. 

Może wyadawać się, że to bardziej skomplikowane, ale nle nie martw się - gwarantujemy, że bliska Ci osoba wyjdzie z kursu zadowolona z własnoręcznie uszytą przez siebie rzeczą :) Szczegółowy plan kursu dostępny jest w zakładce kursy dla wybranego miasta. Posiadacz bonu może wybrać miasto, termin i formułę kursu.

Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba chciała by nauczyć się szycia , ceni kreatywną atmosferę i chce spędzić troszkę czasu z ludźmi o podobnych upodobaniach - zapraszam Cie do zakupu bonu na kurs :)

Magda

Więcej szczegółów

8 Szt.

1 250,00 zł Brutto

Więcej informacji

REGULAMIN:

1. Bon może zostać wykorzystany na jednorazowy zakup kursu o wskazanym stopniu trudności.
2. Bon nie jest wymienny na gotówkę. 
3. Bon ważny jest rok od daty zakupu. 
4. Bon nie jest wymienny na produkty, usługi lub inne kursy.
5. Każdy bon posiada indywidualnie wygenerowany kod umożliwiający użycie bonu online na stronie internetowej www.bazzan.pl 
6. Bon można zrealizować w wybranym mieście oraz wybranym terminie w przypadku wolnych miejsc. Potwierdzeniem zapisu i realizacji jest mail zwrotny akceptujący uczestnictwo po zakupie na stronie.

Jak kupić?

Wystarczy, że wybierzesz bon na odpowiedni stopień kursu i dokonasz zakupu. Bon zostanie przesłany na wskazany przez Ciebie adres korespondencyjny drogą listowną, listem poleconym lub kurierem.

Gdzie można wykorzystać bon?

Bon można wykorzystać do zakupu wskazanego na nim stopnia kursu w naszych punktach sprzedaży w Opolu, a także na naszej stronie internetowej.


2 innych produktów w tej samej kategorii: