ZWROTY (ODSTĄPIENIA OD UMOWY)

1. Zgodnie z obowiązującym prawem kupujący będący konsumentem ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie nosi śladów użytkowania. Zwroty prosimy kierować na adres firmy BAZZAN .

Adres do wysyłki towaru:

BAZZAN
Opole (45-027)
ul. Edmunda Osmańczyka 162

2. Firma BAZZAN dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni roboczych. Kupujący dokonuje zwrotu towaru na swój koszt.

3. Formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj, formularz zwrotu towaru znajduje się tutaj.

INNE

1. Dane osobowe przekazywane nam przez sklep internetowy www.bazzan.pl stanowią niezbędne minimum do wdrożenia procesu sprzedaży towarów i są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży.

2. Wszelkie materiały, informacje, pliki, zdjęcia itp. dostępne w naszym sklepie internetowym nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Firmy BAZZAN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego.

4. Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą narzędzi cookies i tego typu podobnych m. in. w celach reklamowych i statystycznych głownie w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Formularz odstąpienia od umowy – POBIERZ

ZWROT TOWARU

Jak można zwrócić zakupiony u nas towar.

W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki mogą Państwo zrezygnować z zakupu, nie podając przyczyny.

Zgodnie z obowiązującym prawem Klient będący osobą fizyczną, dokonujący zakupu w celu nie związanym z działalnością gospodarczą, może dokonać zwrotu zakupionych towarów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy jest możliwy, jeśli:

– zwracane towary są kompletne

– towary są zwrócone w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, tj. klient powinien postępować z towarem mając na uwadze konieczność jego ewentualnego późniejszego zwrotu.

W przypadku rezygnacji z zakupu prosimy o wypełnienie poniższego formularza zwrotu i odesłanie go wraz z otrzymanym towarem i oryginalnym dowodem zakupu na adres:

„Bazzan” Opole (45-027) ul. Edmunda Osmańczyka 162,

Z dopiskiem „Zwrot”

WAŻNE:

– nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do Nas za pobraniem

– równowartość towaru wynikająca z rezygnacji z zakupu zostanie Państwu zwrócona niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki, nie później jednak niż w terminie 14 dni roboczych.

Formularz zwrotu towaru – POBIERZ